2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Sława
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego wysokiego składowania, KAMMLACH Niemcy

Wynagrodzenie

67 - 72 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

NOWA STAWKA

Podczas aplikowania prosimy o napisanie od kiedy byliby Państwo w stanie zacząć pracę.

Zatrudnimy operatora wózka widłowego wysokiego składowania (8-12 metrów wysokości).

Kraj - Niemcy

Miasto - Kammlach

Wymagane doświadczenie. Niewymagana znajomość języka.

Obowiązki:

  • zatowarowanie magazynu, obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Czego oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • udokumentowanego doświadczenia

  • rzetelności

  • dyspozycyjności

  • umiejętności pracy w grupie

Mile widziany własny samochód

Co oferujemy?

  • Do 5 miesiąca 15.50 euro brutto, od 6 miesiąca do 9 miesiąca 16.50 euro brutto

  • Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

  • Zameldowanie w Niemczech

  • Premie oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

  • Zakwaterowanie (295 euro na miesiąc, już z wszystkimi opłatami)

  • Transport busami do miejsca pracy. W przypadku korzystania z własnego samochodu przysługuje zwrot kosztów dojazdu, w zależności od przebytych km.

  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora brygadzisty.

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Po 9 miesiącach możliwość otrzymania kontraktu bezpośrednio od naszego klienta.

Lokalizacja

Sława,

Lubuskie

Lubuskie, Sława
ID: 854226175