2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego z UDT od poniedziałku do piątku 4850 zł

Wynagrodzenie

4 850 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek przesyłek z pojazdów

  • sporządzanie protokołów na wszystkie ujawnione nieprawidłowości

  • odpowiedzialność za dowóz towaru na odpowiedni dział/regał

  • kompletacja towaru

  • sporządzanie inwentaryzacji stanów magazynowych

  • przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek pod względem zgodności parametrów

  • dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

WYMAGAMY:

  • uprawnienia UDT

  • ukończone 18 lat

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie 4400 zł br/msc

  • premie miesięczne 450 zł br/msc

  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • wolne weekendy

  • pakiet benefitów, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912464663