2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Skarżysko-Kamienna
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego z UDT - praca od zaraz

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma Linga Expo jest liderem europejskim w budowaniu stoisk targowych z siedzibą w Skierniewicach, z oddziałami w Skarżysku – Kamiennej, Skierbieszowie oraz Cybince. Zajmujemy się kompleksową produkcją i montażem stoisk targowych, na największych imprezach wystawienniczych w Europie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT.

Zadania:

  • Kierowanie wózkiem jezdniowym

  • Prace magazynowe

  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz porządek w miejscu pracy

 Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe wydane prze UDT

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Możliwość rozwoju

Więcej informacji pod podanym nr telefonu

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 911338315