2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dział Rekrutacji Samsic
Dodane 29 maja 2024

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Dla naszego klienta, firmy transportowej, która otwiera swój oddział w Polsce poszukujemy Operatora/Operatorki wózka widłowego

Lokalizacja: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego,

  • transport produktów wewnątrz magazynu,

  • dbanie o porządek w obszarze stanowiska pracy,

  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,

  • ważne uprawnienia UDT.

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na zmianę poranną, możliwość rozpoczynania pracy o 8:00 lub o 9:00,

  • pracę w międzynarodowej firmie transportowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918510629