2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Łuków
Dodane 10 maja 2024

Operator wózka widłowego - Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MAGAZYN mroźni

Zadania:

• transport towarów przy użyciu wózka widłowego;

• przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień;

• załadunek/rozładunek samochodów dostawczych;

• transport towarów z obszarów produkcyjnych do magazynowych;

Wymagania:

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 18:00 – 02:00)

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane UDT).

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

- kartę na zakupy w sklepach firmowych

- możliwość korzystania ze stołówki zakładowej

- płatne nadgodziny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych są Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 663936502