2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Junikowo
Dodane 02 maja 2024

Operator wózka wysokiego składu (z UDT)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GREENYARD LOGISTICS POLAND należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego specjalizującego się w obrocie artykułami świeżymi, poszukuje pracowników do ODDZIAŁU W DĄBRÓWCE (MROŹNIA):

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Miejsce pracy: DĄBRÓWKA, ul. Logistyczna 7

Harmonogram pracy: 5 dni między NIEDZ a PT (średnio 1 niedziela w miesiącu, rekompensowana dniem wolnym w tygodniu)

Czas pracy: system 2-zmianowy

  • zmiana poranna: 4-12/5-13/6-14

  • zmiana popołudniowa: 13-21/14-22

ZADANIA:

  • obsługa bocznego wózka widłowego wysokiego składu

  • lokowanie palet z towarem na regałach

  • praca ze skanerem ręcznym

  • transfer palet wewnątrz magazynu

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • premię za wyniki

  • dodatek mroźniczy i frekwencyjny

  • odzież roboczą przystosowaną do warunków na magazynie

  • posiłki regeneracyjne

  • dodatkowe bonusy: wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, premie za polecenie pracowników, premie świąteczne, bony podarunkowe, możliwość przystąpienia do Multisport i Medicover, karnety do kina

WYMAGANIA :

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (kat. II WJO)

  • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu

  • gotowość do pracy w temp. do ok -20*C

  • sumienność i zaangażowanie

  • chęć do nawiązania długofalowej współpracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O SKŁADANIE SWOJEGO CV

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 914669762