2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Mirków
Bulk
Dodane 01 maja 2024

Operator wózków widłowych - Umowa o pracę + benefity!

Wynagrodzenie

33,57 - 34,47 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mirków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Operator wózków widłowych w oddziale Bulk™ w Mirkowie.

Jako kierowca wózka widłowego powinieneś posiadać odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Będziesz pracować w centrum dystrybucji o ambitnych celach produktywności, dlatego obsługa wózków w bezpieczny, ale wydajny i dokładny sposób jest konieczna, aby wspierać zespół.

Główne obowiązki:

  • Obsługa mechanicznego sprzętu przeładunkowego w bezpieczny i skuteczny sposób

  • Załadunek i rozładunek pojazdów

  • Przeprowadzanie wizualnych kontroli jakości produktów przychodzących

  • Praca z dokumentacją (weryfikacja terminów przydatności / numerów partii)

  • Lokalizowanie towarów przychodzących i wytwarzanych produktów na odpowiednich regałach

  • Zapewnienie materiałów niezbędnych do kompletacji i wysyłki zamówień

  • Wsparcie inwentaryzacji zapasów magazynowych

  • Praca zgodnie z zasadami BHP

  • Wsparcie innych działów w ramach działań ad hoc

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem wózków widłowych - minimum 3 miesiące

  • Dokładność i sumienność z dużym naciskiem na estetykę pracy

  • Umiejętność obsługi komputera i skanera kodów kreskowych

  • Duża motywacja i samodzielność w pracy

  • Gracz zespołowy

  • Gotowość do pracy na dwie, (opcjonalnie trzy) zmiany.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • Bony na święta

  • Bonus urlopowy

  • Premia za polecenie osoby do pracy

  • Dodatkowy płatny dzień wolny z okazji urodzin

  • Darmowy transport z Wrocławia (autobus pracowniczy)

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Dodatkowe BENEFITY! Dofinansowanie do: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport (lub punkty na karcie myBenefit).

  • Darmową platformę do nauki języków: angielskiego i hiszpańskiego, dla Ciebie i bliskiej osoby.

  • Zniżkę pracowniczą na produkty firmowe

Wyślij nam swoje CV z krótką informacją od kiedy możesz zacząć u nas pracę.

Czekamy na Ciebie!

POZNAJ BULK™

Założona w 2006r. w Wielkiej Brytanii firma stworzona przez pasjonatów zdrowego stylu życia, jest obecnie jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm, kierujących swoją ofertę do osób prowadzących aktywny tryb życia. Swoje produkty kierujemy zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i amatorów spędzania aktywnie wolnego czasu. 80% produktów Bulk™ wytwarzamy w naszych własnych, najnowocześniejszych zakładach przemysłowych. W roku 2018 Bulk™ uruchomił oddział w Polsce, który obsługuje produkcyjnie i logistycznie zamówienia od klientów, którzy zaufali naszej jakości i doświadczeniu. Dziennie wysyłamy kilka tysięcy paczek głównie do naszych klientów z kilkunastu europejskich krajów. Rocznie dostarczamy ponad 10 milionów produktów klientom poszukującym wsparcia na ich drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mirków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirków
ID: 738826262