2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator wozu (do manipulacji kontenerami)

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia.

Silna i nowoczesna polska firma TSL, wchodząca w skład GRUPY GEODIS, specjalizująca się w transporcie intermodalnym, w związku z dynamicznym rozwojem oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia i uprawnień.

WYMAGANIA:

• mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień kategorii II w zakresie obsługi wózków kontenerowych (w przypadku braku uprawnień, pomagamy pracownikowi takowe uzyskać)

• mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np.: na magazynie lub wózkach widłowych)

• powierzone obowiązki muszą być wykonywane zgodnie z wymogami Transportu Dozoru Technicznego

• mile widziane prawo jazdy kat. B

• pełna sprawność psychoruchowa

• umiejętność pracy w zespole

• elastyczność i dyspozycyjność

• brak nałogów

UWAGA!

Osobom bez doświadczenia i umiejętności zapewniamy szkolenie i możliwość zdobycia uprawnień.

OPIS STANOWISKA PRACY:

• praca na terminalu kontenerowym

• praca na wózkach kontenerowych, zaprojektowanych specjalnie do załadunku oraz wyładunku kontenerów;

• zatrudnienie w systemie zmianowym

• praca na zewnątrz

OFERUJEMY:

• możliwość długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę

• pracę w renomowanej firmie

• atrakcyjny system wynagradzania

• pacę w miłej atmosferze

• opiekę medyczną

• kartę Multisport

• kartę paliwową

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 729124444