2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
ORLEN S.A.
Dodane 01 maja 2024

Operator Wsparcia Produkcji na Terminalu Paliw

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń i instalacji technologicznych w zakładzie zwiększonego ryzyka powstania awarii przemysłowej

  • Wykonywanie czynności eksploatacyjnych obsługiwanych urządzeń i części instalacji technologicznych związanych z załadunkiem, rozładunkiem i magazynowaniem produktów naftowych

  • Konfiguracja trasy przepływu produktów naftowych, zgodnie ze schematem technologicznym oraz otrzymanym i potwierdzonym poleceniem

  • Obchody kontrolne obiektów i instalacji technologicznych

  • Aktywny udział w pracach konserwacyjnych i remontowych wykonywanych przez Wykonawców zewnętrznych

  • Kontrola obsługi instalacji, sygnalizacji i zabezpieczenia ppoż.

  • Przestrzeganie przepisów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących BHP, ppoż. oraz Regulaminu Pracy

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, odzieży i sprzętu ochrony osobistej

  • Realizacja Polityki procedur Zintegrowanych Systemów Zarządzania oraz wykonywanie zadań zgodnie z wymaganiami pozostałych procedur i zarządzeń obwiązujących w ORLEN S.A

  • Pobór próbek laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi

  • Wykonywanie prac porządkowych na stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Skuteczność w działaniu

  • Odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Uprawnienia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl.3 wg ADR/RID oraz kl. 9 wg. ADR

  • Uprawnienia kolejowe: manewrowy, ustawiacz, maszynista

  • Uprawnienia energetyczna Gr. 1E, 2E

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)

  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Drogi Kandydacie, zwróć uwagę, że nasze ogłoszenia są publikowane zawsze przez oficjalne konto ORLEN S.A.

Przez wybranie opcji „Aplikuj”, będziesz przekierowany do strony formularza aplikacyjnego w naszym systemie rekrutacyjnym. Twoje dane przesłane przez formularz rekrutacyjny ORLEN nie są gromadzone i przetwarzane przez portal OLX.

W procesie rekrutacji nie prosimy o podanie danych wrażliwych, jak numery kont, numery pesel, nie prosimy także o żadne przelewy weryfikacyjne.

Nasz Zespół Rekrutacji nie kontaktuje się przez wiadomości w aplikacji OLX, ani w ramach popularnych komunikatorów i social mediów, jedynie poprzez wiadomość e-mail lub numer telefonu podany przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych.

W przypadku stwierdzenia którejkolwiek z powyższych nieprawidłowości, zgłoś niezwłocznie w aplikacji OLX użytkownika lub ogłoszenie poprzez funkcję flagi lub „Zgłoś”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910845960