2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator wtryskarek

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

  • obsługa wtryskarki automatycznej;
  • kontrola jakości wykonanych elementów;

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na ww stanowisku;
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia;
  • zatrudnienie na umowę o prace;
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju;

Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to wyślij swoje CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn.zm.)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPH Wela Augustyniakowie Spółka Jawna z siedzibą w Targanicach przy ul. Wierzbowej 4, 34-120 Andrychów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 689586791