2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wilamowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Wtryskarek - gwarantujemy przyuczenie!

Lokalizacja

Wilamowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zastanawiasz się nad zmianą pracy - dołącz do Zespołu FOX!

Zakres obowiązków

Jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy, zasilisz nasz Zespół jako operator wtryskarki.

Gwarantujemy przyuczenie oraz okres wdrożeniowy!

Wymagania

  • chęć nauki oraz rozwoju

  • sumienność i odpowiedzialność

  • praca w systemie III zmianowym

  • dojazd do Wilamowic k. Brzeszcz (43-330)

Oferujemy

  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie

  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE

  • dodatki stażowe

  • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie i paczki świąteczne)

  • pracę w zgranym zespole

Lokalizacja

Wilamowice,

Śląskie

Śląskie, Wilamowice
ID: 900527305