2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Keter Poland
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wtryskarki_praca Keter

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Wrocławska 34

Zadania:

  • prowadzenie procesu produkcji w zakresie odbierania wyprasek, etykietowania, oraz gradowania nadlewów

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyprasek

  • pakowanie wyrobów zgodnie z zleceniami produkcyjnymi i kartami pakowania

  • przygotowanie surowców zgodnie z recepturą zlecenia produkcyjnego

  • obsługa głównej jednostki sterującej oraz centralnego systemu podawania tworzyw, utrzymanie instalacji w czystości, wymiana filtrów

  • przygotowanie i utrzymanie w czystości suszarek, wag oraz innych urządzeń.

  • przekazywanie uporządkowanego stanowiska pracy zgodnie z instrukcją

Wymagania:

  • stanowisko wymagające dobrej kondycji i sprawności fizycznej

  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym

  • dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność

  • znajomość branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem, nie jest jednak wymagana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • miesięczny system premiowania

  • prywatną opiekę medyczną

  • karnety sportowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • pozostałe świadczenia ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, wczasy pod gruszą, itd.

Zakład produkcyjny KETER w Słupsku jest jednym z 20 zakładów zlokalizowanych w różnych krajach świata, tworzących produkty, które są znane ze swojej wysokiej jakości. Portfolio produktów firmy zawiera w sobie szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia wnętrz i ogrodów wytwarzanych z tworzyw sztucznych.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym wypracowanym przez lata atutem jest przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół. Mocną stroną KETER jest także doskonała lokalizacja.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Keter Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 912885334