2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Szczytno
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator wycinarki laserowej

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GTV STOLMET sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator wycinarki laserowej.

Praca na 2 zmiany.

Zakres obowiązków:

  • samodzielna obsługa wycinarki laserowej CNC do cięcia stali

  • załadunek blach, rozładunek wyciętych detali

  • kontrola parametrów cięcia

  • dbanie o jakość produktów i ich zgodność z dokumentacją techniczną

  • dbanie o porządek i czystość maszyny i narzędzi

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość komputera

  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

  • sumienność, dokładność, samodzielność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kontakt: aplikacje prosimy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy OLX.pl lub osobiście w siedzibie firmy, można kontaktować się telefonicznie pod nr tel.: 57*******34

Dane firmy: GTV Stolmet sp. z o.o.

ul. Wincentego Pola 6, 12-100 Szczytno

Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Jeśli chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział również w przyszłym rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie dopisku:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest firma GTV Stolmet sp. z o.o.

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 892546512