2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kunów
Dodane 06 czerwca 2024

Operator wypalarek plazmowych gazowych i laserowych

Lokalizacja

Kunów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma z branży metalowej poszukuje kandydatów na stanowiska:

  • operator wypalarek plazmowych
  • operator wypalarek gazowych
  • operator wypalarek laserowych

Miejsce pracy: Kunów

Praca w trybie 3 - zmianowym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wypalarek
  • umiejętność organizacji stanowiska i czasu pracy
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • załadunek blach na stół wypalarki
  • rozładunek elementów wypalonych, blach oraz złomu z blachy
  • obsługa wypalarek
  • kompletacja i opisywanie elementów wypalonych wg. wymagań klienta
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego

• Pakiet socjalny

Telefon kontaktowy: 50*****31

Lokalizacja

Kunów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kunów
ID: 666649196