2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wytaczarki manualnej / CNC - Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy – Tychy, ul. Murarska 20

Firma Joy Global (Poland) Sp. z o.o. należąca do grupy Komatsu poszukuje osób

na stanowisku Operator wytaczarki CNC / manualnej.

Praca zmianowa.

  • Oferujemy:

    • Umowa o pracę,

    • Nagrody roczne,

    • Podwyżki roczne,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,

    • System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje,

    • Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych na koszt pracodawcy,

    • Karta Multisport,

    • Prywatna opieka medyczna,

    • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych stawkach,

    • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne),

    • Indywidualne lekcje j. angielskiego,

    • Owocowe wtorki (darmowe owoce dla każdego pracownika),

Wymagania:

  •         Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy w zakresie znajomości zagadnień obróbki skrawaniem,  programowania i obsługi maszyn CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN TNC 640

  •          Minimum 2 letnie doświadczenie przy obsłudze wytaczarek manualnych lub ze sterowaniem CNC,

  •          Doświadczenie w branży produkcji i remontów urządzeń maszyn budowlanych, wydobywczych, konstrukcji stalowych

  •          Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  •          Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac

  •          Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  •          Umiejętność pracy w zespole

  •          Mile widziane:

    o    uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic sterowanych z poziomu „0”

    o    uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

    o    Znajomość zaawansowanych funkcji oprogramowania HEIDENHAIN TNC 640

Zakres obowiązków:

  •          Programowanie obrabiarek CNC zgodnie z rysunkiem technicznym i specyfikacją producenta

  •          Przeprowadzanie procesów obróbczych w celu wytaczania/frezowania detali z różnego rodzaju materiałów

  •          Dbanie o właściwe ustawienie obrabiarek CNC oraz ich konserwację i czyszczenie

  •          Bieżąca kontrola jakości wykonywanych detali oraz dostosowywanie parametrów obróbki w celu zapewnienia oczekiwanych tolerancji i jakości

  •          Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)

  •          Zapewnienie sprawnego obiegu informacji o postępach w produkcji oraz o ewentualnych problemach technicznych w celu szybkiego ich rozwiązania

  •          Dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy, stosowanie się do przepisów dotyczących bhp oraz wykonywanie pracy zgodnie z zasadami ergonomii

  •          Optymalizacja procesów obróbczych w celu usprawnienia produkcji i zmniejszenia kosztów

  •          Obsługa urządzeń transportu bliskiego: suwnice sterowane z poziomu „0”, wózki jezdniowe

  •          Nadzór nad powierzoną dokumentacją

Zachęcamy do przesyłania aktualnego CV!

DOŁĄCZ DO NAS !

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 875691111