2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niedomice
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator wytłaczarki tworzyw sztucznych

Wynagrodzenie

6 100 - 6 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niedomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASEO Recykling System Sp. z o.o. to firma zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Wytłaczarki.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, praca przy wytłaczarce regranulatu tworzyw sztucznych

  • Realizacja planu produkcyjnego;

  • Dbałość o optymalne wykorzystywanie zasobów, materiałów produkcyjnych;

  • Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej oraz przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym; 12 H

  • Zaangażowania, sumienności oraz dobrej organizacji pracy;

  • Motywacji i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń;

  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie;

Stawka 4500 zł netto na miesiąc,

Prosimy o przesyłanie CV na mail z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Niedomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niedomice
ID: 746473294