2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płońsk
Dodane Dzisiaj o 14:00

Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

O nas: Aldesa Polska, część renomowanej hiszpańskiej Grupy Aldesa, od 2007 roku realizuje ambitne projekty w sektorach budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii i budownictwa użyteczności publicznej. Rozwijamy się i poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu!

Stanowisko: Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Obowiązki:

  • Obsługa wytwórni mas bitumicznych i produkcja MMA.

  • Bieżący nadzór nad procesem produkcji mieszanek mineralno-bitumicznych.

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń, przeprowadzanie serwisu, konserwacji i napraw.

  • Dokumentowanie pracy i raportowanie sytuacji produkcyjnej.

  • Aktywna współpraca z zespołem i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wytwórni oraz przy produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych.

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne).

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV oraz uprawnienia do obsługi ładowarki kołowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia kluczowych uprawnień.

  • Perspektywa długofalowej współpracy przy kolejnych projektach Aldesa.

Dołącz do nas! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 915457492