2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnice
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma GINTER - Jesteśmy jednym z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych.

Do swojego zespołu poszukujemy: Operatora zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków na stanowisku to:

Realizowanie planów produkcyjnych poprzez obsługę maszyn.

Obsługa wibroprasy lub robota pakującego zgodnie z przeznaczeniem.

Kontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobów i ewidencjonowanie parametrów jakościowych.

Oferujemy:

Przyuczenie do zawodu oraz odpowiednie szkolenia.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wynagrodzenie stałe + comiesięczna premia.

Ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 5 2 3-9 7 4-0 4 6

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 911291679