2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Chrzanów
Dodane 14 maja 2024

Operator żurawia wieżowego

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zlecimy obsługę żurawia wieżowego górnoobrotowego (Liebherr 112) na budowach:

  • Czeladź,

  • Chorzów,

  • Krzeszowice,

  • Chrzanów,

  • Ruda Śląska.

Obowiązki:

  • obsługa żurawia wieżowego zgodnie z przepisami BHP i DTRką,

  • codzienna podstawowa kontrola żurawia,

  • współpraca z brygadami żelbetowymi i murarskimi.

Oferujemy:

  • wsparcie doświadczonego zespołu operatorów,

  • zastępstwa,

  • możliwość długoletniej współpracy na terenie Górnego Śląska.

Wymagane doświadczenie w pracy na budowie i odpowiedzialność za podejmowane zadania. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Jeśli jesteś młodym operatorem, bez doświadczenia, po kursie, także zadzwoń, z pewnością znajdziemy miejsce dla Ciebie.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 916967666