2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Proszowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Operatora prasy krawędziowej CNC, wycinarki laserowej fiber

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Operatora prasy krawędziowej CNC, wycinarki laserowej fiber oraz do prac ślusarskich

Obowiązki:

- wycinanie na laserze fiber stali czarnej i nierdzewnej

- przygotowywanie plików dxf do wycinarki

- zaginanie blach do 4mm na prasie krawędziowej

- codzienna konserwacja urządzeń

- utrzymanie porządku na stanowisku

- prace ślusarskie takie jak trasowanie, wiercenie, cięcie na pile taśmowej, szlifowanie, skręcanie itp.

Wymagania:

- umiejętności odczytywania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

- podstawową wiedzę dotyczącą obsługi maszyn, urządzeń oraz kontroli jakości

- chęci zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

- doświadczenie w pracy na hali produkcyjnej

- doświadczenie w pracy na zaginarce lub laserze

Umowa o pracę i praca 15km od Krakowa w stronę Proszowic w godzinach 7-15 (możliwe nadgodziny dodatkowo płatne).

Kontakt telefon, sms lub przez formularz OLX

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 732439884