2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Letnica
p.dederek
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator(ka) produkcji

Wynagrodzenie

5 850 - 6 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Orplast to wiodący producent pojemników plastikowych w Europie . Jesteśmy rozwijającą się, polską firmą rodzinną, która dzięki determinacji oraz zaangażowaniu w ciągu 40 lat stała się liderem w branży. Tworzymy zespół, który trzyma się razem, a atmosfera wzajemnego wsparcia utrzymuje nas w składzie, który przez lata niewiele się zmienił. Podstawą naszej firmy są ludzie.

Obecnie poszukujemy ambitnych, sumiennych osób ( kobiet i mężczyzn) na stanowisko - operator produkcji.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych w podstawowym zakresie ( zapewniamy szkolenie od podstaw) zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych pojemników.

  • Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym(poniedziałek-piątek).

  • Pełnoletność.

  • Dokładność i sumienność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie która jest europejskim liderem w branży produkcji pojemników plastikowych, na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej, dodatków zmianowych oraz atrakcyjnego systemu premiowego (premia uznaniowa, absencyjna, dodatek stażowy oraz premia za polecenie pracownika).

  • Możliwość zapoznania się ze stanowiskami pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Pełne przeszkolenie i opieka Koordynatora produkcji przez cały czas trwania współpracy.

  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu zawodowego.

  • Dogodny dojazd tramwajem linii 7 i 10 pod sam zakład.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna.

  • Spotkania integracyjne dla załogi.

  • Bony i premie świąteczne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 862335719