2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wiskitki
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator(ka) Wózka Widłowego wysokiego składowania

Lokalizacja

Wiskitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do firmy, która od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju logistyki na świecie i sprawdź, jak pracują #Zawodowcy!

Nasz adres to: Cyganka, Francuska 1

Twój zakres obowiązków

  • Wstawianie i zdejmowanie palet w i z regałów przy użyciu wózków wysokiego składowania
  • Realizacja operacji magazynowych (kompletacja towarów/załadunek/ rozładunek) przy użyciu wózków unoszących do 30 cm
  • Uzupełnianie dokumentów związanych z przyjęciem i wydaniem towaru
  • Stała współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT II WJO do obsługi wózków wysokiego składowania
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • Odpowiedzialność, punktualność i dokładność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i wynagrodzenie do 5700 zł brutto miesięcznie (podstawa + premia miesięczna)
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Benefity dla dzieci – świąteczne prezenty, kuferek „FM Wita na świecie”
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Wydarzenia integracyjne, dni otwarte dla pracowników i ich rodzin
  • Darmowa kawa i herbata
  • Program poleceń pracowniczych – do 2,5 tys. za polecenie kogoś do pracy
  • Wspierający zespół, który szanuje różnorodność i w którym możesz być sobą.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie, ul. Tarczyńska 111A, 96-320 Mszczonów lub wszystkie podmioty w ramach Grupy Kapitałowej FM Logistic potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody wyrażonej poprzez wskazanie odpowiedniej klauzuli na formularzu aplikacyjnym. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:  https://www.fmlogistic.pl/polityka-ochrony-danych/

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wiskitki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Wiskitki
ID: 910499675