2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kałuszyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Operatorów maszyn / pomocników operatorów

Lokalizacja

Kałuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Click-Pack Sp. z o.o. to polska firma, producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem, do zakładu produkcyjnego w Kałuszynie, k. Mińska Mazowieckiego poszukujemy osób na stanowisko Operator Maszyn / Pomocnik operatora maszyn / do przyuczenia

 Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego w obrębie obsługiwanych maszyn,

  • dbanie o powierzony sprzęt oraz surowiec potrzebny do wykonywania zadań i zleceń produkcyjnych,

  • utrzymanie standardów jakości i czystości,

  • kontrola prawidłowości działania maszyn i urządzeń,

  • przestrzeganie przepisów i norm BHP obowiązujących w miejscu pracy.

 Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne, precyzja, cierpliwość, samodzielność,

  • umiejętność szybkiego uczenia, dobra organizacja pracy, sumienność,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (od pn. do pt.),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do ciągłego rozwoju i pracy w dynamicznym i zmieniającym się otoczeniu.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym,

  • szkolenia zarówno ogólne jak i rozwijające specjalistyczne kompetencje,

  • możliwość przyuczenia do pracy, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole,

  • nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Click – Pack Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Kałuszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kałuszyn
ID: 914486800