2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Krzepice
Dodane 29 kwietnia 2024

Operatorzy maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Krzepice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma United Petfood Polska, produkująca suche karmy dla psów i kotów poszukuje pracowników produkcji (operatorów maszyn)

Oferujemy

  • stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • liczne premie i dodatki

  • prace w nowoczesnym parku maszynowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia

  • praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze

  • praca w Krzepicach

Oczekujemy:

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć i umiejętność pracy w zespole

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza będzie dodatkowym atutem)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • praca w systemie 3 zmianowym

Twój zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych / pakujących

  • wypełnianie raportów produkcyjnych

  • kontrolowanie przebiegu procesu oraz jakości produkowanych wyrobów

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • realizacja planów produkcyjnych

Zainteresowane osoby zapraszam do wysyłania CV lub kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu

Lokalizacja

Krzepice,

Śląskie

Śląskie, Krzepice
ID: 820018438