2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gdańsk
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Zaspa Rozstaje
Dodane 23 kwietnia 2024

Opieka nad seniorami Trójmiasto i cała Polska.

Wynagrodzenie

40 - 5 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Rozstaje

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznym zespole? Masz serce do ludzi i chcesz pomagać innym? Dołącz do naszego zespołu jako Opiekun Medyczny!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Zróżnicowane zadania.

  • Możliwość pracy w różnych miejscach Polski.

Twoje obowiązki:

  • Pomoc w pielęgnacji pacjentów.

  • Wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych.

  • Pomiar parametrów życiowych.

  • Dopilnowanie podopiecznych do zaleceń lekarskich i pielęgniarskich.

  • Pomoc w jedzeniu i piciu.

  • Zapewnianie pacjentom komfortu i poczucia bezpieczeństwa

  • Obserwacja stanu zdrowia pacjentów i zgłaszanie niepokojących objawów personelowi medycznemu, rodzinie.

  • Współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i innymi pracownikami służby zdrowia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z osobami chorymi lub starszymi min. 2 lata.

  • Empatia, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i rzetelność.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i możliwość podjęcia legalnej pracy w Polsce.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, empatyczną i chcesz pomagać innym, to ta praca jest dla Ciebie!

Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie CV na adres email: www.opiekaseniormed.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: + 48**********10 w dni powszednie w godzinach 10:00-18:00.

Czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice, usługi opiekuńcze z zamieszkaniem - cała Polska

  • Liczba godzin pracy : elastyczny grafik.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Zapraszamy do aplikowania!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Rozstaje
ID: 912265236