2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Mościszki
Dodane 10 maja 2024

Opiekun ds. opiekuńczo-pielęgnacyjnych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mościszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach zatrudni osobę na stanowisko opiekuna ds. opiekuńczo-pielęgnacyjnych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Umowa o pracę.

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc w codziennych czynnościach mieszkańców (jedzenia, mycia, przebierania się itp.)

  • pomoc w czynnościach aktywizacyjnych mieszkańców

  • sporządzanie harmonogramu czasu pracy pracowników działu opiekuńczo-pielęgnacyjnego

  • prowadzenie rejestru interwencji służb mundurowych

  • wydawania środków czystości (płynów do dezynfekcji, rękawiczek itp.) pracownikom działu opiekuńczo-pielęgnacyjnego

  • ustalanie codziennego harmonogramu pracy dla pracowników działu opiekuńczo-pielęgnacyjnego

  • kontrola terminów ważności środków czystości itp.

  • kontrola stanu technicznego pomieszczeń oraz mienia będącego własnością Domu, zgłaszanie o usterkach

  • współpraca z kierownikiem działu opiekuńczo-pielęgnacyjnego w tym zastępowanie kierownika działu

    Składanie ofert:

    Oferty prosimy składać drogą elektroniczną lub pod adresem: Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach, Mościszki 37, 64-010 Krzywiń.

    Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Więcej informacji pod numerem telefonu: (65) 517-73-10 wew. 21

Lokalizacja

Mościszki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mościszki
ID: 917391271