2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Jelenia Góra
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 12 kwietnia 2024

Opiekun/ka do osób starszych/seniorów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad osobami starszymi w domu seniora.

  • Pomoc w codziennych czynnościach życiowych, takich jak ubieranie się, karmienie, higiena osobista.

  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków.

  • Pomoc w poruszaniu się, w tym wsparcie przy transferze i spacerach..

  • Towarzyszenie podopiecznym, rozmowa i aktywizacja.

  • Dbanie o higienę i komfort pensjonariuszy.

  • Wspieranie rehabilitacji i współpraca z personelem medycznym.

Wymagania:

  • Empatia i cierpliwość w kontakcie z osobami starszymi.

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chęć do nauki i podjęcia pracy w opiece.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Sumienność i uczciwość.

  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym.

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy związane z opieką (mile widziane).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 911239900