2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Świętokrzyskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kielce
Dodane 30 kwietnia 2024

Opiekun/ka dziecięcy/a w żłobku "Bajka2" w Kielcach

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Żłobek „Bajka2” ul. Szydłówek Górny 10 poszukuje osoby na stanowisko:

OPIEKUN/KA DZIECIĘCY/A W ŻŁOBKU

Zakres obowiązków:

- szeroko rozumiana opieka nad dziećmi w wieku od 6 m-ca do 3 lat w żłobku,

- kontakt i współpraca z rodzicami oraz wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom,

- współpraca z pozostałym personelem żłobka,

- dbanie o dobry wizerunek placówki na zewnątrz.

Wymagania:

- szukamy osób w trakcie studiów pedagogicznych w systemie zaocznym ze specjalnością pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, pedagogika małego dziecka, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna lub w trakcie studiów w systemie zaocznym na kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo – warunek konieczny,

- szukamy osób, które chcą w trakcie studiów zdobywać doświadczenie w swoim zawodzie,  a po studiach zostać z nami dłużej,

- szukamy osób cierpliwych, komunikatywnych, rzetelnych, wesołych, z pozytywnym podejściem do życia i zaangażowanych w swoją pracę,

- szukamy osób dyspozycyjnych, chcących pracować w wymiarze pełnego etatu w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,

- nie wymagamy doświadczenia, nasz zespół wszystkiego cię nauczy, - wymagamy książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych,

- wymagamy zaświadczenia o niekaralności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV poprzez OLX.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910557658