2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Śląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Wisła
Dodane 03 maja 2024

Opiekun/ka osoby starszej

Wynagrodzenie

5 983,20 - 6 648 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ASKARS sp. z o. o. ( Agencja pracy tymczasowej nr. wpisu do KRAZ 20640) Zaprasza!

Szanowny/a Pan/i szuka stabilnej pracy jako opiekun/ka - zapraszamy! Dom opieki! Rozpoczęcie pracy - maj 2024.

Warunki! Miejsce pracy - Prywatny Dom opieki.

Praca według grafiku od 7.00 do 19.00 lub od 19.00 do 7.00. (18-20 dyżurów i do uzgodnienia )

Zatrudnienie:

Umowa Zlecenia, ZUS , + ulgi PIT-2, składki emerytalne, zwolnienia lekarskie na twój wniosek, wolny dni po uzgodnieniu . Wydawane są ubrania.

TWOJE OBOWIĄZKI:

Pomoc i opieka nad osobami starszymi: zmiana pieluch, pomoc przy karmieniu, kąpieli, wyjścia na spacery w ciepłe dni.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Chęć do pracy, dobre i wrażliwe serce, szacunek do osób starszych, umiejętność pracy w zespole.

Dla obcokrajowców: Spotkamy się w Katowicach (termin przyjazdu do uzgodnienia). Znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem. Mile widziana chęć nauki języka polskiego.

W razie możliwości prosimy dołączyć CV.

SZCZEGÓŁY POD NUMEREM +48**********58

ASKARS sp. z o.o. ( Agencja pracy tymczasowej nr. wpisu do KRAZ 20640)

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 914616123