2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Polesie
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekun Klienta Biznesowego

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Salve, ul. Srebrzyńska 14

Twój zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie stałej współpracy z podmiotami medycznymi, urzędami i instytucjami zajmującymi się promocją zdrowia – praca mobilna,

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy, budowanie bazy danych,

  • Wyszukiwanie nowych miejsc do postoju mammobusów,

  • Bieżący kontakt z instytucjami, z którymi organizowany jest postój mammobusu w podległych województwach,

  • Prowadzenie spotkań edukacyjno-informacyjnych w zakresie profilaktyki zdrowotnej,

  • Monitoring działań konkurencji,

  • Monitorowanie frekwencji pacjentów zapisanych na badania mammograficzne,

  • Uzupełnianie kart postoju mammobusów w systemie,

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie zwiększania realizacji badań mammograficznych oraz planowania logistyki wyjazdów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach związanych ze zdrowiem publicznym, promocją zdrowia),

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętności budowania długofalowych relacji, znajomość technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne,

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Komunikatywność, chęć i energia do działania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Dostęp do usług prywatnej opieki medycznej, karty sportowej (dla Ciebie i dla Twoich bliskich – na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji,

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 902933551