2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radomsko
Dodane 08 kwietnia 2024

Opiekun Klienta - Komfort - Radomsko

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Opiekun Klienta

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową

  • Doskonalenie wiedzy produktowej

  • Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań

  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż (system CRM, Klub Komfort)

  • przyjazną atmosferą w małym zespole

CV proszę składać poprzez aplikację OLX.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 910353680