2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Gostyń
Netbox Group
Dodane 26 kwietnia 2024

Opiekun Klienta - NETBOX

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał.  Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas! Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych.

Opiekun Klienta

Kategoria stanowiska:   Administracja

Lokalizacja:                      Czachorowo

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Obowiązkiem Opiekuna Klienta jest przede wszystkim obsługa i rozwój współpracy z kontrahentami. Do głównych zadań należy podejmowanie wszelkich działań, które mają na celu utrzymanie pozytywnych relacji z klientami, obejmujących zarówno opiekę przed- jak i posprzedażową. Analizuje potrzeby i oczekiwania kontrahentów, a także reaguje na zagadnienia związane z samym procesem sprzedaży. Współpracuje z klientami zagranicznymi, co oznacza, że praca ta wiąże się z wyjazdami służbowymi oraz komunikacją w języku angielskim. Wskazane elementy są niezbędne w podtrzymywaniu wysokiej jakości relacji.

Twoje obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z ustalonymi celami.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu i budowanie relacji z Klientem; dbanie o najwyższą jakość obsługi.

  • Prowadzenie procesu sprzedaży w oparciu o zbadane potrzeby.

  • Pomoc kontrahentom w pracy koncepcyjnej, aby urzeczywistnić ich wizję produktu.

  • Wsparcie działu obsługi klienta w bieżących pracach.

  • Praca na wewnętrznych systemach i CRM.

  • Bieżące raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skuteczność w realizacji zadań.

  • Wysoka kultura osobista, uczciwość i odpowiedzialność.

  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Dobra znajomość programu MS Excel.

To oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych, nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych.

  • Pracę w twórczym i przyjaznym zespole.

  • Wparcie w okresie wdrożenia.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Transparentna komunikacja o celach, wynikach zespołu, nadchodzących zmianach i oczekiwaniach przełożonego.

  • Spotkanie integracyjne.

  • Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.

  • Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.

  • Prezenty świąteczne do 900 zł netto.

  • 1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.

  • Dofinansowanie posiłków do 100 zł miesięcznie.

  • 4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.

  • Coroczny proces podwyżkowy.

  • Udział w szkoleniach.

  • Nauka języka angielskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 902837006