2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białogard
Dodane 05 kwietnia 2024

Opiekun Klienta - praca w Ustroniu Morskim - darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Opiekuna Klienta w spółce Holiday Park & Fun. Stacjonarna praca na terenie jednej z hal zabawowych w Ustroniu Morskim.

Praca od połowy kwietnia.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych na terenie hali zabawowej

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i dobrych relacji z klientem

  • Weryfikacja poziomu zadowolenia i oczekiwań

Oczekiwania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w pełni stacjonarnej na terenie jednej z hal zabawowych

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, otwartość, elastyczność

  • Umiejętność szybkiego budowania relacji

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub sprzedaży produktów/usług

Oferujemy:

  • Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Elastyczny grafik

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 909683200