2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Opiekun klienta/pracownik recepcji w klinice kosmetologii

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej Imperial Clinic (ul. Zygmunta Słomińskiego 7 - obok Metro Dworzec Gdański) poszukujemy energicznej i pracowitej osoby na stanowisko: OPIEKUN KLIENTA/ PRACOWNIK RECEPCJI

Główne zadania:

  • Obsługa recepcji kliniki

  • Umawianie zabiegów oraz odpowiedź na zapytania klientów

  • Sprzedaż usług i kosmetyków

  • Finalizacja opłat za zabiegi

  • Bieżąca koordynacja działań oraz współpraca z kosmetologami

  • Dbałość o czystość w klinice

Mile widziane studentki kosmetologii (w późniejszym terminie możliwość przyuczenia do zawodu kosmetologa + szkolenia z najnowszych technologii high-tech)

Poszukujemy osoby z pozytywną energią, miłą aparycją, punktualnej i energicznej. Mile widziana praca na podobnym stanowisku. Elastyczny czas pracy

Wymagane CV ze zdjęciem w formacie PDF

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914717958