2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Sklepy Komfort SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Opiekun Klienta - Sklepy Komfort - Warszawa Głębocka

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun Klienta - Warszawa, Głębocka

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową

  • Doskonalenie wiedzy produktowej

  • Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży

Wymagania:

  • Chęć stania się ekspertem sprzedaży

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Pasja do aranżacji wnętrz i wiedza z zakresu łazienek

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkach

  • Realną szansę rozwoju w ramach ścieżki kariery

  • Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych

  • Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia

  • Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty

  • Udział w eventach - jak np. Business Run

  • Konkursy sprzedażowe

  • Bony świąteczne

  • Premię miesięczną

  • Nagrodę za polecenie pracownika

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż (system CRM, Klub Komfort)

  • Możliwość awansu na stanowisko Opiekun Klienta Ekspert

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911866773