2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

opiekun klienta / specjalista ds. obsługi klienta - biuro rachunkowe

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Do naszego zespołu w biurze rachunkowym, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

  • obsługa przypisanych klientów (telefonicznie, emailowo, personalnie);

  • sporządzanie dokumentacji dla klientów (umowy, pisma itp.);

  • współpraca z innymi działami firmy;

  • prowadzenie pozostałych prac administracyjno-biurowych związanych z obsługą klienta.

Warunki pracy:

  • godziny pracy: pełen etat (w godzinach 8-16);

  • lokalizacja: śródmieście (Chmielna);

  • wynagrodzenie: od 5000 brutto do 9000 brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności;

  • umowa o pracę lub zlecenia;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia lub pochodne) - warunek konieczny;

  • komunikatywny j.polski w mowie i w piśmie;

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;

Pracodawca: Księgomat24

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913040832