2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Opiekun Klienta w Galerii Handlowej - Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To lider jakości w obszarze obsługi z kompleksową ofertą dla klienta indywidualnego zarówno w oddziałach jak i kanałach zdalnych.

Obowiązki:

  • Prowadzenie obsługi sprzedażowej we wszystkich kanałach (oddział, telefon, Internet)

  • Analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej

  • Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych

  • Wspieranie Klientów w aktywnym korzystaniu z bankowości elektronicznej i mobilnej

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w pracy nastawionej na realizację celów sprzedażowych

  • Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami obsługi Klienta w bankowości internetowej i mobilnej

  • Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby Klientów

  • Uśmiech, otwartość na ludzi i chęć pomagania innym

 Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w bankowości

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa

  • Dostęp do nowoczesnych systemów bankowych, technologii i narzędzi

  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem i produktami bankowymi

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz na stronie banku

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych, wykraczających poza katalog danych osobowych określony w przepisach prawa pracy regulujących zakres danych osobowych, których pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911877110