2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zduńska Wola
Dodane 01 maja 2024

Opiekun klienta w placówce Kasy Centrum

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ruch kas spółdzielczych jest obecnie najbardziej rozwinięty w Polsce pod kątem ilości placówek obsługujących swoich klientów. W sumie w SKOK jest już ponad 2,5 mln Członków!

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa CENTRUM jest instytucją działającą od ponad 20 lat na polskim rynku usług finansowych. Tajemnica sukcesu spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych  tkwi w tym, że zostały stworzone przez ludzi dla ludzi. Ty również możesz współtworzyć ten sukces!

Stawiamy na profesjonalistów, nawet jeżeli dziś nie jesteś osobą biegle wyspecjalizowaną w produktach kredytowych, ale posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne, lubisz kontakt z klientem, potrafisz go zaciekawić – wówczas ta praca jest dla Ciebie. Możesz liczyć na opiekę mentora, a także szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Otrzymasz nowoczesne narzędzia pracy, m.in. system do generowania indywidualnej oferty kredytowej dla każdego klienta Kasy. Udostępnione narzędzia pozwolą Ci w efektywny sposób realizować stawiane przed Tobą zadania.

Twoje obowiązki:

·         realizacja planów sprzedażowych (pożyczki, ubezpieczenia)

·         obsługa Klientów w placówce Kasy w zakresie depozytowym, pożyczkowym i ubezpieczeniowym

·         obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych

·         aktywne pozyskiwanie Klientów

·         dbałość o najwyższe standardy obsługi

Od kandydatów oczekujemy:

·         dobrej organizacji pracy

·         wysokich zdolności komunikacyjnych

·         nastawienia na realizację celów

·         dbania o dobry wizerunek firmy

·         doświadczenie w  sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

·         Pracownicze Plany Kapitałowe

·         pakiet ubezpieczeń medycznych i na życie dofinansowany przez Pracodawcę

·         możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 910731900