2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Łódzkie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Łódź
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Polesie
Dodane 18 kwietnia 2024

Opiekun medyczny - Opiekun osób starszych

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RADOSNY DOM SENIORA w Łodzi poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

  • Opis stanowiska:

Poszukujemy osób z "sercem”, energią, empatią, chęcią pomocy i otwartością w stosunku do osób starszych, gotowych odważnie stawiać czoła niestandardowym wyzwaniom. Osoba gotowa dołączyć do naszego zespołu, powinna wykazywać się rzetelnym podejściem do swoich obowiązków, wyjątkową chęcią działania i profesjonalizmem.

Przed aplikowaniem na stanowisko pracy, prosimy o sprawdzenie lokalizacji, pod kątem dojazdu.

Prywatny dom opieki dla osób starszych - Radosny Dom Seniora, znajduje się w Łodzi przy ul. Lublinek 32.

Pracujemy w systemie dwunastogodzinnym; zmiana dzienna od 7:00, zmiana nocna od 19:00.

  • Wymagania:

Wymogiem ustawowym w pracy w domu opieki jest udokumentowane dwuletnie doświadczenie w usługach opiekuńczych, bądź wykształcenie w zakresie opiekuna osób starszych lub opiekuna medycznego.

Wykształcenie pedagogiczne będzie dodatkowym atutem, kandydata do pracy.

  • Wynagrodzenie:

od 3.500,00 zł netto miesięcznie

Radosny Dom Seniora

ul. Lublinek 32, Łódź

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 465806211