2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Podwilk
Dodane 16 kwietnia 2024

Opiekun Medyczny / Ratownik / Pielęgniarka

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Podwilk

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Nowym Prywatnym Ośrodkiem Terapii Uzależnień i do swojego zespołu poszukujemy Opiekuna Medycznego.

Czego oczekujemy:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy

  • zaangażowanie i przyjazne nastawienie do pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z przyjęciem chorych do ośrodka, w zakresie zajmowanego stanowiska

  • Wykonywanie zleceń lekarskich, zabiegów pielęgniarskich

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Indywidualne rozmowy z pacjentem dotyczące ich problemów zdrowotnych

  • Dbanie o bezpieczeństwo pacjentów

Co oferujemy:

  • współpracę na podstawie różnych form zatrudnienia: umowę o pracę , zlecenie, kontrakt

  • stabilną formę zatrudnienia

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w gabinecie zabiegowym, nie wymagająca dźwigania

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pełne wyżywienie i w razie konieczności nocleg

ODNOWA Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień mieści się w miejscowości Podwilk. Jest to zupełnie nowy Ośrodek, który jest zarządzany przez młodą i pełną energii kadrę.

Naszą misją jest pomoc osobom, które zagubiły się w swoim życiu poprzez stosowanie środków psychoaktywnych. Chcemy pokazać ludziom, poprzez terapię oraz inne aktywności jak można żyć bez używek. Jeśli również czujesz chęć niesienia pomocy zapraszamy do naszego Zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Lokalizacja

Podwilk,

Małopolskie

Małopolskie, Podwilk
ID: 912105428