2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Śląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Chorzów
Dodane 17 kwietnia 2024

OPIEKUN, Opiekun medyczny (umowa o pracę, umowa zlecenie, itd)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do pracy w Ośrodku Dom Opieki Honorata poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPIEKUN/OPIEKUNA

miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach m.in.:

·       wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów

·       przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienie

·       porządkowanie sal pacjentów

·       reakcja na system przyzywowy

·       pomoc przy transportowaniu pacjentów

·       dopajanie pacjentów miedzy posiłkami

Nasze oczekiwania:

·       doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

·       doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji

·       każda forma zatrudnienia

·       pracę w miłej atmosferze

·       pracę od zaraz

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 288906943