2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Świętokrzyskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Bodzentyn
Dodane 15 maja 2024

Opiekun / Opiekunka Osób Starszych

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bodzentyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Serwis Temp Sp. z o.o., poszukuje osób do pracy na terenie Bodzentyna, jako: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych (nr ref. OOS/B/24)

Wymagania:

  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Cierpliwość, życzliwość, wrażliwość i przyjazne usposobienie

  • Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki

Zadania:

  • Opieka nad osobą starszą

  • Towarzyszenie pacjentowi w codziennym życiu

  • Wsparcie pacjenta w prowadzeniu domu

  • Podawanie leków

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki pracy

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę

  • Pełne ubezpieczenia

  • Elastyczne godziny pracy

W temacie aplikacji prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oferty.

Możliwy również kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 – 15:00 pod nr tel. (41) 389 49 00

Lokalizacja

Bodzentyn,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Bodzentyn
ID: 807052526