2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Czarnochowice
Dodane 21 kwietnia 2024

Opiekun / opiekunka w żłobku Czarnochowice - Wieliczka

Lokalizacja

Czarnochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Przedszkole i żłobek Fair Play – Czarnochowice.

pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku OPIEKUN DZIECI W ŻŁOBKU

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z grupą maluszków,

  • aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,

  • dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka

  • współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci,

  • pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych;

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • ukończony kurs opiekuna dzieci,

  • książeczka sanepidu;

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy,

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres:

dyrektor.fairplay.czarnochowice(at)gmail.com,

lub

kontakt telefoniczny 79*******58.

Lokalizacja

Czarnochowice,

Małopolskie

Małopolskie, Czarnochowice
ID: 742422832