2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Święta Katarzyna
Dodane 18 kwietnia 2024

Opiekun/Opiekunka Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Lokalizacja

Święta Katarzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Św. Katarzynie zatrudni osobę na stanowisko Opiekun/Opiekunka na pełny etat.

Opis stanowiska:

  • Opieka nad pacjentem niesamodzielnym,

  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, higienicznych,

  • Udzielanie pomocy przy podawaniu posiłków pacjentom leżącym,

  • Pomoc pacjentowi przy ubieraniu się i w codziennych czynnościach,

  • Dbałość o czystość otoczenia, w którym przebywa pacjent.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Empatia,

  • Wysoka kultura osobista.

Szczegóły oferty pod numerem telefonu: 57*******99.

Lokalizacja

Święta Katarzyna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Święta Katarzyna
ID: 677243138