2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gryfice
Dodane 12 kwietnia 2024

Opiekun osoby starszej, opiekun medyczny

Lokalizacja

Gryfice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Opiekun medyczny, opiekun osoby starszej

Miejsce pracy: Centrum Opieki i Rehabilitacji Leśna Polana, Gryfice

Opis stanowiska:

pielęgnacja pacjentów

udzielanie świadczeń opiekuńczych oraz higieniczno-sanitarnych

współpraca z pozostałym personelem medycznym

praca zmianowa, wg grafiku, zmiany 12 godzinne (7-19 i 19-7)

Oczekiwania:

odpowiedzialność

komunikatywność

empatia

mile widziany kurs na opiekuna osoby starszej

doświadczenie w pracach opiekuńczych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

komunikatywność, umiejętności pracy w zespole

życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia, na początek umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

elastyczny grafik, możliwość pracy w wybrane dni, tylko dniówki, tylko nocki - wszystko do ustalenia

wprowadzenie w zakres obowiązków

możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Poszukiwana osoba do pracy na pełny etat lub na część etatu, dorywczo

Lokalizacja

Gryfice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfice
ID: 677690981