2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Marta
Dodane 25 kwietnia 2024

Opiekun Posprzedażowy Klienta w 3DSmart

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dla 3DSmart, firmy specjalizującej się w  technologiach dla samowystarczalnych i inteligentnych domów, poszukuję samodzielnej i kreatywnej osoby na stanowisko Opiekuna Posprzedażowego Klienta, która wykorzysta swoje kompetencje zarówno w  tradycyjnym budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami, ale również poprzez aktywne działania w mediach społecznościowych.

Szukam kogoś, kto naturalnie czuje się w świecie online i jest gotów dzielić się naszymi historiami, budować społeczność wokół marki oraz angażować odbiorców poprzez relacje i treści video.

Twoje zadania:

  • Regularne odwiedziny u klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji, zarówno osobiście, jak i online poprzez media społecznościowe.

  • Tworzenie angażujących treści i relacji z realizacji projektów, wydarzeń wewnętrznych firmy oraz codziennych działań z życia firmy, mających na celu zwiększenie widoczności marki i zadowolenia klientów.

  • Prowadzenie działań dosprzedażowych oraz prezentacja nowości produktowych i usługowych z wykorzystaniem platform Social Media.

  • Szybkie reagowanie na opinie i komentarze w mediach społecznościowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Internecie.

  • Współpraca z zespołami sprzedażowym i marketingowym w celu tworzenia spójnej strategii komunikacji marki.

  • Monitoring satysfakcji klientów i zbieranie opinii, które mogą być wykorzystane do dalszych działań rozwojowych oraz marketingowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami oraz prowadzeniu działań na platformach mediów społecznościowych

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność budowania wartościowych relacji z Klientami

  • Inicjatywa i kreatywność w podejściu do mediów społecznościowych oraz umiejętność adaptacji treści do różnych grup odbiorców.

  • Gotowość do częstych wyjazdów i odwiedzin u klientów oraz do tworzenia relacji z miejsc realizacji projektów.

  • Chęć przyswajania nowej wiedzy i ciągłego uczenia się

  • Chęć pracy w zmiennym środowisku

 Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie 5.500-6.500 brutto podstawy na początek, uczciwy system premiowy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, umowa o pracę

  • Możliwość pracy z innowacyjnymi produktami i wpływanie na rozwój marki w mediach społecznościowych oraz poprzez badanie opinii Klientów.

  • Narzędzia pracy, w tym służbowy samochód, telefon, laptop oraz dostęp do najnowszych technologii

  • Szkolenia z zakresu produktów firmy, technik sprzedaży oraz obsługi mediów społecznościowych.

  • Praca w zespole pełnym pasji i zaangażowania, w przyjaznej atmosferze wspierającej kreatywność i innowacyjność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 909466700