2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Raszyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekun seniora z samochodem Raszyn i okolice

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Opis

Dołącz do naszego zespołu opiekunów!

Lokalizacja: Raszyn i okolice (Janki-Rybie-Jaworowa)

Co oferujemy?

  • Rodzaj pracy: Opieka nad seniorem w jego domu (bez zamieszkania)

  • Elastyczność: Możliwość dostosowania godzin pracy do Twoich możliwości - pełny etat lub praca dorywcza. Opcja pracy również w weekendy.

Zakres obowiązków:

  • Usługi podstawowe: Zakupy, sprzątanie, gotowanie.

  • Usługi pielęgnacyjne: Wsparcie w higienie osobistej.

Czego oczekujemy?

  • Sumienność i pozytywne nastawienie.

  • Doświadczenie w opiece jest mile widziane, ale nie jest wymagane.

  • Samochód jest dużym atutem.

Co jeszcze oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Szczególnie zachęcamy do aplikowania:

  • Emerytów, rencistów oraz studentów.

  • Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • Osoby z samochodem.

Jak aplikować? Prześlij swoje zgłoszenie na adres: a.stanisz(małpa)mgpartner.pl lub zadzwoń: 9-15 od poniedziałku do piątku.

Dołącz do nas i pomóż tworzyć pozytywną różnicę w życiu naszych podopiecznych!

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 906679785