2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilczkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Opiekun w Ośrodku Terapii Uzależnień NIWA - Elastyczny Czas Pracy

Wynagrodzenie

1 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wilczkowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Drodzy kandydaci,

Ośrodek Terapii Uzależnień NIWA poszukuje Opiekuna, gotowego dołączyć do naszego zespołu. To unikalna okazja dla osób, które pragną pracować w przyjaznej, domowej atmosferze, wspierając osoby na drodze do odzyskania zdrowia psychicznego.

Obowiązki:

  • Opieka nad pacjentami ośrodka

  • Współpraca z zespołem terapeutycznym

  • Wsparcie dla pacjentów w codziennych czynnościach

  • Uczestnictwo w dyżurach

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy w wymiarze czasu dyżuru

  • Przyjazną, domową atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli posiadasz umiejętności interpersonalne, jesteś odpowiedzialny, a opieka nad innymi przynosi Ci satysfakcję, ta oferta jest dla Ciebie. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć miejsce, gdzie każdy pacjent czuje się jak w domu!

Ośrodek Terapii Uzależnień NIWA

  • Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Leczenia Uzależnień Mateusz Porębski, z siedzibą w Wilczkowicach.

  • Dane osobowe przekazane w odpowiedzi na to ogłoszenie o pracę będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Opiekuna. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a następnie przez okres wymagany przez przepisy prawa.

Lokalizacja

Wilczkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wilczkowice
ID: 838838399