2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Warmińsko-mazurskie
  6. Opieka nad dziećmi - Bartąg
Dodane 02 maja 2024

Opiekunka dla niepełnosprawnej mamy z dzieckiem

Wynagrodzenie

37 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bartąg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy opiekunek (Pań) dla Mamy z dzieckiem.

Pani E. w wyniku wypadku doznała uszkodzenia ramienia i ręki, niewielkie uszkodzenie mózgu oraz innych uszkodzeń, które spowodowały, że aktualnie posiada mały stopień niepełnosprawności.

Ponad rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko, którym się na codzień opiekuje.

Ze względu na ograniczenia ruchowe uszkodzonego ramienia, Pani E. wymaga pomocy w niektórych codziennych czynnościach przy dziecku, np: przenoszenie, przebieranie, pomoc przy karmieniu i wszelkie inne czynności do których obie ręce są potrzebne.

Pani E. z powodu urazu mózgu również wymaga wsparcia w planowaniu dnia, planowaniu zakupów, ćwiczeniach rehabilitacyjnych pamięci itp.

WYNAGRODZENIE - 38 zł brutto za 1 h - UMOWA ZLECENIE

Zakres obowiązków:

Wsparcie dla mamy w codziennej opiece nad dzieckiem,

Pomoc w wykonywaniu czynności domowych (pomoc przy czynnościach porządkowych itp).

Asysta - wizyty u lekarza, w urzędach itp.

Aktywna rehabilitacja - wsparcie dla Pani E. wykonywaniu ćwiczeń na pamięć i innych związanych z rehabilitacją.

Aktyalnie poszukujemy osób, które są zainteresowane umową zlecenie.

Czas pracy - godziny dzienne, wieczorne i dyżury nocne.

Lokalizacja

Bartąg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartąg
ID: 914468610