2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Lubuskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gubin
Dodane 19 kwietnia 2024

Opiekunka dla Osoby po Udarze. Oferta z zamieszkaniem

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy opiekunki, która zapewni wsparcie i troskę dla kobiety po udarze. To stanowisko to wyjątkowa okazja do niesienia pomocy i tworzenia znaczącej różnicy w życiu innej osoby.

Zakres Obowiązków:

  • Opieka z zamieszkaniem do kobiety w wieku 65 lat, która przeszła udar mózgu pięć lat temu.

  • Osoba kontaktowa, poruszająca się przy pomocy balkoniku i wózka.

  • Preferowana opiekunka z doświadczeniem, idealnie byłaby emerytowaną pielęgniarką lub nauczycielką.

  • Wymagane cechy to empatia, cierpliwość i umiejętność zadbania o higienę osobistą.

  • W domu znajdują się trzy koty, więc miłośniczki zwierząt mile widziane.

Obowiązki włączają:

  • Pomoc w codziennej higienie, w tym korzystanie z pieluch.

  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza.

  • Przygotowywanie posiłków.

  • Wykonywanie codziennych zakupów spożywczych i innych prac domowych.

Dodatkowe informacje:

  • Zapewniamy przestronny pokój oraz własną łazienkę dla opiekunki.

  • Sklepy znajdują się w niewielkiej odległości od domu (200m).

  • Obowiązki zajmują średnio około 4 godzin dziennie, co daje czas na odpoczynek i inne zajęcia.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i gotową podjąć wyzwanie opieki, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej rodziny i pomożesz naszej klientce cieszyć się życiem każdego dnia.

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 869965802